Dne 4. 7. 2022 máme zavřeno. Objednávky z období 1. - 6. 7. 2022 tedy zpracujeme s malým zpožděním, hned po svátečních dnech. Děkujeme za pochopení!


Upozorňujeme, že aktuální dodací lhůta se může u některých skupin zboží výrazně lišit od uvedené hodnoty. Při požadavku na rychlé dodání zboží doporučujeme situaci telefonicky ověřit.


PŘED OBJEDNÁNÍM DOPORUČUJEME KONZULTACI S NAŠIMI TECHNIKY

RÁDI VÁM ZDARMA PORADÍ!

Tel: 326 329 526


LEPŠÍ CENU NA KOMÍNOVOU SESTAVU PŘÍMO U ODBORNÉHO PRODEJCE VE VAŠEM REGIONU?

ŽÁDEJTE U OBCHODNÍCH ZÁSTUPCŮ CIKO


 

Doprava a platba za zboží

Zboží skladem odesílám do druhého dne od registrace objednávky, u všech objednávek Vám po jejich zpracování potvrdíme termín dodání.

V rámci objednávky si můžete zvolit, zda chcete zboží dodat na Vaši adresu, nebo si ho přejete vyzvednout na pobočce (osobní odběr).

Přepravní náklady jsou závislé především na hmotnosti zásilky. Při hodnotě objednávky nad 50 tis. Kč bez DPH je doprava zdarma. Místo odběru zboží nemá na cenu dopravy žádný vliv, zboží přepravíme buď na Vaši adresu nebo na vybranou pobočku (POZN.: při osobním odběru ze skladu v Předměřicích nad Jizerou přepravné neúčtujeme, i když ho standardně nastavené podmínky v eshopu kalkulují).

Název Podmínky Cena v Kč vč. DPH
Balík do 10kg Součet hmotností objednaných položek je menší než 10kg.
POZOR, výjimkou jsou některé váhově lehké položky vyžadující přepravu na paletě (např návlek Štuko).
121
Balík do 30kg Součet hmotností objednaných položek je menší než 30kg.
POZOR, výjimkou jsou některé váhově lehké položky vyžadující přepravu na paletě (např návlek Štuko).
242
1 paleta Součet hmotností objednaných položek je 30 až 300kg. 726*
Víc než 1 paleta Hmotnost nad 300kg a hodnota do 80 tis. Kč bez DPH. 1452*
Hodnota objednávky nad 90 tis. Kč vč. DPH Pro libovolnou objednávku 0*

  * Pokud je zboží baleno na palety, účtujeme cenu vratné palety ve výši 266,- Kč včetně DPH. Vratné palety budou připočteny k ceně dopravného. Palety je možno vrátit pobočce, výkupní cena palet je stanovena na 206,- Kč vč. DPH.

Platební podmínky umožňují platbu na dobírku (při dodání na Vaši adresu) - S OHLEDEM NA HYGIENICKÁ OPATŘENÍ JE MOŽNOST PLATBY DOBÍRKOU DOČASNĚ ZRUŠENA, nebo platbu pobočce (předpokládá se platba v hotovosti na pobočce, případně dle Vaší dohody s pobočkou). Příplatek za dobírku činí 60,- Kč včetně DPH. Platba na dobírku není odstraněna z nabídky eshopu - pokud ji vyberete budeme Vás kontaktovat a domluvíme jiný způsob řešení. Za případné komplikace se předem omlouváme.

Rádi bychom Vás upozornili, že vzhledem k dostupným službám našich dopravců dokážeme realizovat dodání na dobírku pouze z pobočky CIKO s.r.o., Předměřice nad Jizerou (DOČASNĚ ZRUŠENO). Pro dodání od některé z prodejen je třeba zvolit platbu na pobočce (případně dle následné dohody s pobočkou platbu převodem nebo předem). Při dodání na Vaši adresu bez dobírky je vždy vyžadována platba předem. Děkujeme za pochopení.

Balné neúčtujeme.