PŘED OBJEDNÁNÍM DOPORUČUJEME KONZULTACI S NAŠIMI TECHNIKY

RÁDI VÁM ZDARMA PORADÍ!

Tel: 326 329 526


Vzhledem k aktuální situaci Vás při objednání zboží žádáme o volbu PLATBY PŘEDEM S DODÁNÍM NA ZADANOU ADRESU. Dodávky zboží na dobírku ani osobní odběr nejsou nyní možné. Děkujeme za pochopení.


LEPŠÍ CENU NA KOMÍNOVOU SESTAVU PŘÍMO U ODBORNÉHO PRODEJCE VE VAŠEM REGIONU?

ŽÁDEJTE U OBCHODNÍCH ZÁSTUPCŮ CIKO


 

Náš internetový obchod je zaměřen na prodej komínových sestav, komínových komponentů a příslušenství. Vývojem, výrobou a prodejem komínových systémů se zabýváme od r. 2002, kdy byla založena společnost CIKO s.r.o. (do března 2008 RIG-TIME stavební s.r.o.). Od roku 2004 dodáváme vlastní certifikované komínové systémy, které jsme vyvinuli na základě zkušeností a znalostí v oboru komínových technologií a stavebnictví s cílem vyhovět požadavkům stavebních firem i jednotlivých stavitelů a dodat jim kvalitní cihlový komín se snadnou stavbou. U našich komínových systémů bylo poprvé použito unikátní řešení obvodového pláště ze dvou cihelných tvarovek, tak typické pro komíny firmy CIKO (CIhelné KOmíny). V následujících letech společnost CIKO s.r.o. uvedla na trh další komínové systémy a vyvinula (a stále vyvíjí) svůj široký sortiment z oblasti komínové techniky. Příkladem takového vývoje je sortiment parotěsných prostupů, který řeší problematiku zabudování komínu do hořlavé stavební konstrukce a představuje tak unikátní řešení na našem trhu. Bližší informace o našem sortimentu naleznete na webových stránkách ciko-kominy.cz

Pro výpočet individuální nabídky můžete rovněž využít náš kalkulační program, kde si navolíte jednotlivé parametry komínové sestavy podle Vašich představ. Kalkulační program sice není propojen s eshopem, nicméně nabídku včetně návrhu vhodného obchodního partnera a slevových podmínek Vám rádi obratem zašleme.

Při požadavku na dodání ucelené komínové sestavy Vám doporučujeme konzultovat parametry zvolené sestavy s našimi techniky. Pro naše zákazníky poskytujeme technické poradenství zdarma a rádi Vám v případě potřeby zpracujeme nabídku komínové sestavy na míru.

Na níže uvedených kontaktech Vám rádi poradíme (Po-Pá: 7-16):

Telefon: Mobil: E-mail:
326 329 526 739 433 808 eshop@ciko-kominy.cz

Věříme, že budete s používáním komínů CIKO spokojeni a společnost CIKO s.r.o. pro vás bude vždy znamenat kvalitu, rychlost a jednoduchost.

Ing. Jiří Janoušek a Ing. Miroslav Drobník
jednatelé společnosti CIKO s.r.o.