Upozorňujeme, že aktuální dodací lhůta se může u některých skupin zboží výrazně lišit od uvedené hodnoty. Při požadavku na rychlé dodání zboží doporučujeme situaci telefonicky ověřit.


Výprodej skladu FLEXI rour!


PŘED OBJEDNÁNÍM DOPORUČUJEME KONZULTACI S NAŠIMI TECHNIKY

RÁDI VÁM ZDARMA PORADÍ!

Tel: 326 329 526


LEPŠÍ CENU NA KOMÍNOVOU SESTAVU PŘÍMO U ODBORNÉHO PRODEJCE VE VAŠEM REGIONU?

ŽÁDEJTE U OBCHODNÍCH ZÁSTUPCŮ CIKO


 

Regulátor tahu RARO, rourový s manžetou (1000000 ZR*003), pro průměry 130-180mm Zobrazit větší

Parametry

Průměr (mm) univerzální
Materiál nerez

Regulátor tahu RARO, rourový s manžetou (1000000 ZR*003), pro průměry 130-180mm

2 800 Kč

skladem

WRAROStručný popis

Regulátor/omezovač tahu pro optimalizaci a rovnoměrnost tahu komínu a pro zvýšení účinnosti spalování. Verze pro umístění na kouřovod o pr. 100-180mm. Nastavitelný v rozsahu 10-30Pa.

Více informací

Více informací

Inteligentní řešení pro optimalizaci funkčnosti komínových systémů/spalinových cest šetří energii a snižují emise. Dimezování spalinových cest a komínových systémů vychází z potřeb připojených spotřebičů. Výkonnost spalinové cesty, nebo chcete-li tah komínu, v průběhu roku kolísá vlivem proměnlivých povětrnostích podmínek a teplotních změn. Pro zajištění bezpečného provozu jsou spalinové cesty projektovány pro vnější teplotu 15°C (dle EN 13384). Během topné sezóny, ve které jsou spotřebiče nejčastěji provozovány, pak může docházet k nevhodnému zvýšení teplotního gradientu, zvyšení podtlaku ve spalinové cestě a tím k nepříznivému ovlivnění spalovacího procesu a snížení jeho ekonomičnosti. Dochází ke snížení účinnosti a ke zvýšení spotřeby paliva. Omezovače tahu regulují hodnotu podtlaku na úroveň potřebnou pro optimální průběh spalování příslušného spotřebiče.