Doprava a platba

Zboží skladem odesíláme obvykle druhý den po registraci objednávky, u všech objednávek vám po jejich zpracování potvrdíme termín dodání.
V rámci objednávky si můžete zvolit, zda chcete zboží dodat na vaši adresu, nebo si ho přejete vyzvednout u nás na pobočce (osobní odběr). Dodáváme pouze v rámci České republiky.

Cena dopravy

Přepravní náklady jsou závislé především na hmotnosti zásilky.
Při hodnotě objednávky nad 100 tis. Kč bez DPH je doprava zdarma. Místo odběru zboží nemá na cenu dopravy žádný vliv, zboží přepravíme buď na vámi zadanou adresu nebo si ho vyzvednete osobním odběrem ze skladu v Předměřicích nad Jizerou.

NázevPodmínkyCena v Kč včetně DPH
Balík do 10 kgSoučet hmotností objednaných položek je menší než 10 kg a jednotlivé položky nevyžadující přepravu na paletě.
182
Balík do 30 kgSoučet hmotností objednaných položek je menší než 30 kg a jednotlivé položky nevyžadující přepravu na paletě.
363
1 paletaSoučet hmotností objednaných položek je 30 až 300 kg.
908*
Více než 1 paletaHmotnost nad 300kg a hodnota do 80 tis. Kč bez DPH.
2057*
Hodnota objednávky nad 100 tisíc Kč bez DPHPro libovolnou objednávku.0*
*Pokud je zboží baleno na palety, účtujeme cenu vratné palety ve výši 302 Kč včetně DPH. Vratné palety budou připočteny k ceně dopravného. Palety je možno vrátit pobočce, výkupní cena palet je stanovena na 242 Kč včetně DPH.

Platební možnosti

Platební podmínky umožňují hotovostní platbu na dobírku (při dodání na vaši adresu) - příplatek za dobírku činí 60 Kč včetně DPH.
Ostatní způsoby platby jsou bez poplatku.

Dodací lhůta

Dodání zboží na vaši adresu je realizováno naším smluvním dopravcem DSV, zboží je expedováno ze skladu CIKO s.r.o., Předměřice nad Jizerou.
Při dodání na vaši adresu bez dobírky je vždy vyžadována platba předem (platba přes portál GoPay nebo platba zálohové faktury) .
Děkujeme za pochopení.

Balné neúčtujeme.