O firmě

Vývojem, výrobou a prodejem komínových systémů se zabýváme od r. 2002, kdy byla založena společnost CIKO s.r.o. (do března 2008 RIG-TIME stavební s.r.o.). Od roku 2004 dodáváme vlastní certifikované komínové systémy, které jsme vyvinuli na základě zkušeností a znalostí v oboru komínových technologií a stavebnictví s cílem vyhovět požadavkům stavebních firem i jednotlivých stavitelů a dodat jim kvalitní cihlový komín se snadnou stavbou. U našich komínových systémů bylo poprvé použito unikátní řešení obvodového pláště ze dvou cihelných tvarovek, tak typické pro komíny firmy CIKO (Cihelné komíny).

V následujících letech společnost CIKO s.r.o. uvedla na trh další komínové systémy a vyvinula (a stále vyvíjí) svůj široký sortiment z oblasti komínové techniky. Příkladem takového vývoje je sortiment parotěsných prostupů, který řeší problematiku zabudování komínu do hořlavé stavební konstrukce a představuje tak unikátní řešení na našem trhu. Bližší informace o našem sortimentu naleznete na webových stránkách www.ciko-kominy.cz.

Nabídka ucelených komínových sestav je na eshopu pouze orientační. Při požadavku na dodání ucelené komínové sestavy Vám doporučujeme konzultovat parametry zvolené sestavy s našimi techniky. Zákazníkům obecně doporučujeme využít náš bezplatný servis, kdy Vám na základě Vašeho zadání nebo projektové dokumentace doporučíme vhodný komín a zpracujeme cenovou nabídku na míru. To vše zcela nezávazně a zdarma.

Náš internetový obchod je zaměřen na prodej komínového příslušenství, komínových komponentů a sestav.

Na níže uvedených kontaktech Vám rádi poradíme (Po-Pá: 7-16):

TelefonMobilE-mail
326 329 526
739 433 808
info@ciko-kominy.cz

Věříme, že budete s používáním komínů CIKO spokojeni a společnost CIKO s.r.o. pro vás bude vždy znamenat kvalitu, rychlost a jednoduchost.


Ing. Jiří Janoušek a Ing. Miroslav Drobník
provozní a obchodní ředitel společnosti CIKO s.r.o.

Kvalitní komínové systémy od společnosti CIKO. Komín od nás vám bude sloužit po celý život.