Dne 4. 7. 2022 máme zavřeno. Objednávky z období 1. - 6. 7. 2022 tedy zpracujeme s malým zpožděním, hned po svátečních dnech. Děkujeme za pochopení!


Upozorňujeme, že aktuální dodací lhůta se může u některých skupin zboží výrazně lišit od uvedené hodnoty. Při požadavku na rychlé dodání zboží doporučujeme situaci telefonicky ověřit.


PŘED OBJEDNÁNÍM DOPORUČUJEME KONZULTACI S NAŠIMI TECHNIKY

RÁDI VÁM ZDARMA PORADÍ!

Tel: 326 329 526


LEPŠÍ CENU NA KOMÍNOVOU SESTAVU PŘÍMO U ODBORNÉHO PRODEJCE VE VAŠEM REGIONU?

ŽÁDEJTE U OBCHODNÍCH ZÁSTUPCŮ CIKO


 

Sleva! Redukce Zobrazit větší

Parametry

Průměr (mm) 200
Materiál nerez

Redukce pro CIKO 3V UNIVERSAL průměr 200mm

běžná cena: 1 513 Kč

1 361 Kč

sklademStručný popis

Nerezová redukce pro systém CIKO 3V UNIVERSAL -pro průměr sopouchu 200mm a pro zvolený průměr kouřovodu. Redukce je připravena pro zapojení "po vodě".

Více informací

Více informací

Redukce pro systém CIKO 3V UNIVERSAL je vyráběna z nerezového plechu a těsnícího provazce. Zvolený redukovaný průměr umožňuje napojení kouřovodu po vodě.
Vnější průměr redukované části redukce je o trochu menší než uváděná hodnota průměru kouřovodu, aby bylo možno jej zastrčit do posledního dílu kouřovodu.
K redukci je navíc dodáván samolepící těsnící provazec, aby bylo možno dotěsnit případnou vůli mezi průměrem kouřovodu a průměrem redukce.
S důrazem na bezproblémovou a spolehlivou funkci komínu je důležité spotřebič připojit kouřovodem na sopouch pomocí redukce - redukce komínu zajišťuje jednak přizpůsobení průměru kouřovodu na průměr komínu, tak i bezpečné napojení kouřovodu na sopouch s důrazem na zajištění pohybu v tomto spoji pomocí tepelného provazce.
Materiál nerez tl. 1mm.