Sleva! Sanace PRAKTIK Zobrazit větší

Parametry

Průměr (mm) 180
Síla vložky (mm) 0,60
Výška (m) 2,00
Nadstřešní část základní

Sanační sada 2m CIKO PRAKTIK, pr. 180mm, tl. vložek 0,6mm, základní provedení s límcem

běžná cena: 12 542 Kč

11 287 Kč

skladem

13-180-2RStručný popis

Sanační sada 2m CIKO PRAKTIK - pr. vložky 180mm, tl. vložky 0,6mm, nadstřešní část základní, límec. Určena pro opravy odbouraných nadstřešních částí, případně založení svislého kouřovodu s funkcí komína.

TIP: Komínové sestavy standardně dodáváme prostřednictvím našich obchodních partnerů po celé ČR, pro konkrétní nabídku dodporučujeme kontaktovat regionálního obchodního zástupce: ciko-kominy.cz/kontakty

Více informací

Více informací

Rozpis položek soupravy:
1ks CDZ Krycí deska základní - univerzální
1ks CKMB Lepící malta 6kg
16ks CU Tvarovka komínového tělesa
1ks KL18 Ukončovací rozeta s těsněním, průměr 180mm
1ks KV18-06-1M Komínová vložka PRAKTIK 0,6mm, pr. 180 mm, délka 1080 mm
1ks KVD18-06-1M Komínová vložka distanční PRAKTIK 0,6mm, pr. 180 mm, délka 1080 mm
1ks KZK18 Zakládací díl kouřovodu PRAKTIK, průměr 180mm

Řešíte otázku jak se vypořádat se špatným stavem nadstřešní části Vašeho komínu? Pokud je nadstřešní část komínu v havarijním stavu, nabízí společnost CIKO snadnou rekonstrukci pomocí originálního zakládacího dílu kouřovodu. Po odbourání poškozené nadstřešní části pod střešní rovinu je vhodné stávající spodní část nejprve vyvložkovat nerezovými vložkami. Dále se osadí zakládací díl kouřovodu, od kterého již pokračujeme ve standardní montáži systému CIKO PRAKTIK.

Zakládací díl kouřovodu unikátním způsobem řeší přechod mezi původní spodní částí komínu a novou nadstřešní částí. Obsahuje vynášecí betonovou desku, nerezovou redukci a těsnící provazec.

Komínový systém CIKO PRAKTIK je složen z tepelně izolovaných nerezových komínových vložek a obvodového pláště z cihelných broušených tvarovek. Jedná se tedy o třívrstvý komínový systém vhodný pro všechny druhy paliv a všechny typy spotřebičů s přirozeným nebo nuceným odvodem spalin – kotle na tuhá, plynná i kapalná paliva, krbové vložky, krbová kamna, plynové turbokotle a kondenzační kotle, atd.

Další informace o systému CIKO PRAKTIK naleznete na webu ciko-kominy.cz/ciko-praktik