Sanační sada 1,5m CIKO PRAKTIK, pr. 180mm, tl. vložek 0,6mm, základní provedení s límcem
  • -15%
Sanační sada 1,5m CIKO PRAKTIK, pr. 180mm, tl. vložek 0,6mm, základní provedení s límcem

Sanační sada 1,5m CIKO PRAKTIK, pr. 180mm, tl. vložek 0,6mm, základní provedení s límcem

Produkt: 13-180-1,5R

Sanační sada 1,5m CIKO PRAKTIK - pr. vložky 180mm, tl. vložky 0,6mm, nadstřešní část základní, límec. Určena pro opravy odbouraných nadstřešních částí vyvložkovaných starších komínů.

TIP: Komínové sestavy standardně dodáváme prostřednictvím našich obchodních partnerů po celé ČR, pro konkrétní nabídku dodporučujeme kontaktovat regionálního obchodního zástupce: ciko-kominy.cz/cs/kontakt-nas-tym

Skladem

13 362 Kč
11 358 Kč
9 387 Kč bez DPH
Nejvýhodnější cena za posledních 30 dní*: 10 022 Kč (+13%)

Informace

Řešíte otázku jak se vypořádat se špatným stavem nadstřešní části Vašeho komínu? Pokud je nadstřešní část komínu v havarijním stavu, nabízí společnost CIKO snadnou rekonstrukci pomocí originálního zakládacího dílu. Po odbourání poškozené nadstřešní části pod střešní rovinu je potřebné stávající spodní část nejprve vyvložkovat nerezovými vložkami. Dále se osadí zakládací díl, který vytvoří základnu pro nový komínový plášť. Na komínové vložky spodní části komína se pak průběžně napojí komínové vložky systému CIKO PRAKTIK. Zakládací díl řeší přechod mezi původní spodní částí komínu a novou nadstřešní částí.

Rozpis položek soupravy:
1ks - Krycí deska základní
1ks - Lepící malta 6kg
12ks - Tvarovka komínového tělesa
1ks - Ukončovací límec
2ks - Komínová vložka PRAKTIK 0,6mm, distanční, délka 1080mm
1ks - Betonový zakládací díl
1ks - Sada nerezových nýtů 4x8mm (20ks)

Komínový systém CIKO PRAKTIK je složen z tepelně izolovaných nerezových komínových vložek a obvodového pláště z cihelných broušených tvarovek. Jedná se tedy o třívrstvý komínový systém vhodný pro všechny druhy paliv a všechny typy spotřebičů s přirozeným nebo nuceným odvodem spalin - kotle na tuhá, plynná i kapalná paliva, krbové vložky, krbová kamna, plynové turbokotle a kondenzační kotle, atd.

Skladba systému CIKO PRAKTIK umožňuje velmi jednoduchou a rychlou montáž a přináší také vysokou odolnost komínových vložek proti mechanickému poškození. V nadstřešní části lze použít všechny varianty komínových hlav CIKO.

Nerezové vložky obsažené v systému CIKO PRAKTIK jsou odolné proti kondenzátům a vyrábí se z vysoce jakostní nerezové oceli tř. 1.4404 o tloušťce stěny 0,6 mm nebo 1,0 mm. Vložky jsou vsazeny do izolace síly 25 mm a v komínovém plášti vystředěny pomocí pružných vymezovacích ok. Jednotlivé vnitřní izolované prvky se sestavují pouhým zasunutí jednoho dílu do hrdla druhého dílu. Při použití těsnění v hrdlových spojích je umožněn přetlakový provoz do teploty spalin 200°C. Varianta komínového systému pro podtlakový provoz je certifikována do 600°C, má tedy nejvyšší možné teplotní zatřídění.

Další informace o systému CIKO PRAKTIK naleznete na webu ciko-kominy.cz/cs/ciko-praktik

Parametry

Průměr 180
Výška (m) 1,5
Síla vložky (mm) 0,6
Nadstřešní část základní
Hmotnost 184 kg